دوربین مداربسته مینیاتوری

قوانین نصب دوربین مداربسته
۰۷/۱۱/۱۳۹۵
دوربین گردان یا چرخشی
دوربین مداربسته گردان یا چرخشی
۱۲/۱۱/۱۳۹۵

دوربین مداربسته مینیاتوری (Pinhole)

 

این دوربین ها یکی از رایج ترین دوربین های مداربسته برای استفاده به صورت مخفی و نامحسوس است چرا که از ابعاد کوچکی بر خوردار هستند و به سختی قابل دیدن و شناسایی هستند .

 

دوربین های مداربسته مینیاتوری در محل هایی که نیاز به کنترل و مشاهده تصویر به صورت نا محسوس دارند استفاده می شود . لنز بکار رفته در این دوربین مداربسته بسیار ریز است بنابراین می توان آن را در پشت سوراخی و یا در پشت اشیاء مخفی کرد . توجه داشته باشید بدنه این دوربین ها خیلی کوچک نیست اما لنز بکار رفته در آن بسیار کوچیک است دوربین های مداربسته مینیاتوری اکثرا با کیفیت بالا عرضه می شوند .

 

استفاده از دوربین مداربسته مینیاتوری به عنوان دوربین مخفی
استفاده از دوربین های مداربسته مینیاتوری به عنوان دوربین مخفی

توجه : استفاده از دوربین مداربسته به صورت مخفی و نامحسوس غیر قانونی است و فقط در شرایط خاص و با اخذ مجوز می توانید اقدام به نصب دوربین به صورت نا محسوس کنید . برای خواندن مقاله قوانین نصب دوربین مداربسته کلیک کنید .
برای استفاده نامحسوس از این دوربین ها باید به محل نصب آن توجه زیادی داشته باشید . محل نصب این دوربین ها معمولا پشت و یا داخل وسایل تعبیه و نصب می شوند .
نصب دوربین مداربسته Pinhole (مینیاتوری) نیازمند به مهارت خاصی است چرا که محل نصب , شیوه نصب و سیم کشی بسیار اهمیت دارند و باید توسط متخصص انجام گیرد تا به خوبی نقش خود را ایفا کند و شناسایی نشود .

( شرکت رایان کاران حامی به شما پیشنهاد می کند از دوربین مدار بسته اکسیس در این زمینه استفاده کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوربین مدار بسته اکسیس کلیک کنید یا با ما تماس بگیرید) .

 

وضعیت دید در شب دوربین های مینیاتوری

 

دوربین های Pinhole ( مینیاتوری ) معمولا بدون قابلیت دید در شب عرضه می شوند چرا که با استفاده از قابلیت دید در شب برای این دوربین ها مخفی کردن آن دشوار می شود . دوربین های مینیاتوری دید خوبی در فضا های کم نور ندارند و برای تصویر برداری با کیفیت بالا و مناسب باید شرایط و وضعیت نور خوبی در محیط ایجاد کنید .


وضعیت زاویه دید دوربین های مینیاتوری

معمولا در دوربین های مینیاتوری لنز های ثابت استفاده می شود . لنز های ثابت این دوربین از ۸ میلیمتر (~۸۵ درجه) تا ۳٫۶(~۷۰ درجه) میلیمتر است .

 

(این مقاله توسط شرکت رایان کاران حامی نمایندگی دوربین مدار بسته اکسیس برای شما عزیزان تهیه شده است . برای دیدن دیگر مقالات کلیک کنید )

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *