اخبار

تجهیز معابر به دوربین‌های مداربسته

تجهیز معابر به دوربین‌های مداربسته

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، محمدباقر الفت عصر امروز در نشستی با حضور دادستان مرکز استان سمنان، از تجهیز معابر به دوربین‌های مداربسته خبر داد و اظهار کرد: با نصب دوربین در معابر عمومی، سارقان احساس حضور ناظر را خواهند داشت؛ بنابراین میزان جرائم مختلف کاهش خواهد یافت.

وی بیان کرد: افراد جامعه که در معرض ارتکاب جرم قرار دارند، به چهار گروه سنی تقسیم‌بندی شده‌اند و برنامه بسیار جدی برای گروه‌های سنی انجام می‌شود.

الفت از برنامه‌ریزی جدی برای همکاری با وزارت آموزش و پرورش خبر داد و اظهار داشت: این برنامه‌ریزی‌ها در مرحله توافق نهایی قرار دارد و در حال تهیه یک پروتکل ملی هستیم و امید می‌رود این تفاهم‌نامه‌ها در چند هفته آینده به امضا برسد و برای اجرا به‌ تمام دستگاه‌ها ابلاغ شود.

وی با اشاره به توجه ویژه مسئولان استان سمنان به مسئله پیشگیری گفت: مدیریت استان سمنان به بلوغ کامل رسیده و این نشان‌دهنده حضور و پیگیری مسئولان استان سمنان است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از تصویب قانون پیشگیری از وقوع جرم در شهریورماه ۹۴ خبر داد و خاطر نشان کرد: این قانون در ۶ بند شامل توصیف پیشگیری از وقوع جرم، تعیین اعضای شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم، طرح وظایف شورای عالی، وضع دستورالعمل اجرایی مصوبات شورای عالی، وضع وظایف دبیرخانه شورای عالی، و وضع وظایف هر یک از قوه‌ها به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است.

شركت فني مهندسي رايان كاران حامي نماينده رسمي محصولات Axis , Genetec ,Milestone در ايران ، با بهره گيري جمعي از متخصصين دانشگاهي و دانش و تخصص  خود همواره به عنوان يكي از فعالين صنعت حفاظت الكترونيك كشور خدمات گوناگوني را در سرتاسر ايران عزيز اسلامي ارائه نموده است.