اخبار

دوربین مداربسته در البرز

نصب ۸ هزار دوربین مدار بسته در اماکن عمومی و بازار البرز‌

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، سردار بخشعلی کامرانی صالح بعد از ظهر امروز در همایش پلیس، امنیت و اصناف استان البرز که در کرج برگزار شد یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این مجموعه را همکاری و مشارکت اصناف با پلیس اعلام کرد.

وی ادامه داد: از آن جایی که همکاری اصناف و نیروی انتظامی ‌می‌تواند سهم به سزایی در داشتن محیط سالم داشته باشد در این راستا باید از توانایی اصناف در توسعه همکاری‌های استفاده کرد.

این مسئول با بیان اینکه آموزش و پیشگیری از مهم‌ترین اولویت‌های پلیس است، افزود: رعایت اصول ایمنی، نصب دوربین و سیستم‌های اعلام خطر، نصب شیشه‌های استاندارد و تعطیلی به موقع مغازه‌ها از جمله مواردی است که می‌تواند در پیشگیری از سرقت و وقوع جرایم موثر باشد.

کامرانی‌صالح بیان داشت: در این راستا در سال‌جاری موفق شدیم با ارائه آموزش‌ها بیش از ۸ هزار دوربین را در اماکن عمومی و بازار نصب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا همچنین ۲۳ شرکت حفاظتی و مراقبتی با بیش از ۲ هزار نفر نیرو به عنوان نگهبان محله نیز تعیین شده است.

شركت فني مهندسي رايان كاران حامي نماينده رسمي محصولات Axis , Genetec ,Milestone در ايران ، با بهره گيري جمعي از متخصصين دانشگاهي و دانش و تخصص  خود همواره به عنوان يكي از فعالين صنعت حفاظت الكترونيك كشور خدمات گوناگوني را در سرتاسر ايران عزيز اسلامي ارائه نموده است.