وبلاگ

مزایای استفاده از دوربین مداربسته در خانه

 

 

 

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در خانه

 

دوربین های مداربسته به شما اجازه می دهند تا در هر زمان و هر مکان بتوانید تصویری از داخل خانه و محیط اطراف خانه داشته باشید . شما قادر خواهید بود تا املاک و دارایی های خود را از هر کامپیوتر و تلوزیونی در خانه تماشا کنید . 

 

نصب دوربین های مداربسته در خانه می تواند مزایای زیادی  به همراه داشته باشد که با تعدادی از آنها در ادامه آشنا می شویم .

 

دور نگه داشتن افراد سارق و خلافکار :

 نصب دوربین در محیط اطراف خانه به شما کمک می کند این گونه افراد  را از منزل خود دور کنید . به طور معمول این گونه افراد قبل از اقدام به عملی شرورانه ابتدا محیطی که قصد سرق از آنجا را دارند برسی می کنند و متوجه دوربین های مداربسته می شوند و در این صورت ترسی به دل آنها راه میدهد و موجب جلو گیری از این اقدامات  آنها می شود . دوربین های امنیتی در خانه مانع از وقوع جرم و جنایت می شود .

 

کمک به پلیس

 

اگر در اطراف خانه ی شما سرقتی صورت گیرد دوربین های امنیتی شما می تواند به پلیس اطلاعات و سرنخ هایی بدهند  تا سبب دستگیری سارق شود و اجناس به سرقت رفته باز گردانده شود .
مطمعن باشید که دوربین شما چهره فرد را به راحتی و با کیفیت خوب ضبط خواهد کرد .

تحت نظر و مراقبت گرفتن کودکان و افراد پیر خانواده

 این همیشه خوب است که یک چشم اضافه بر روی کودکان و همچنین پدر و مادر های مسن خود داشته باشید مخصوصا در زمانی که در خانه تنها هستند .
با اضافه نمودن تصویر از راه دور این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید در هر مکان و در هر زمان از شبانه روز آنهارا به وسیله کامپیوتر محل کار , گوشی همراه و تبلت چک و تحت نظر بگیرید .
و همچنین این دوربین ها برای تحت نظر گرفتن روی کودکان بسیار مناسب است .

چک کردن حیوانات خانگی

 

آیا نگران حیوانات خانگی خود هستید  ؟ حیوان خانگی تان به مراقبت ویژه نیاز دارد ؟  با نصب دوربین مداربسته و دوربین امنیتی شما میتوانید از سلامت حیوانات خود مطمعا شوید .

صرف جویی در پول بیمه برای صاحب خانه ها

 

با نصب دوربین های امنیتی و دوربین های مداربسته دیگر نیازی به بیمه کردن خانه خود در برابر سرقت و یا آتش سوزی و دیگر عوامل نخواهید داشت . خانه ی خود را با دوربین های مداربسته تحت نظر بگیرید و امنیت آن را مهیا کنید . در مصرف پول نیز صرف جویی خواهید کرد .
در هر زمان و هر مکان با گوشی همراه و کامپیوتر و تبلت و … خانه ی خود را تحت نظر بگیرید و از احتمالاتی که ممکن است در زمان غیاب شما رخ دهد جلوگیری کنید .

 

 دوربین اکسیس