وبلاگ

مقایسه دوربین های مدار بسته

همه ما به دنبال داشتن بهترین محصولات متناسب با نیاز خود هستیم و مایلیم برای چیزی که هزینه ای پرداخت می کنیم بی عیب و نقص ترین و بهترین و با کیفیت ترین محصول را در اختیار داشته باشید و این نیز حق مسلم شماست که بر هیچکس پوشیده نیست. شما برای رسیدن به این موضوع در هر زمینه ای با توجه به میزان فراوای محصولات نیازمند بررسی و مقایسه هستید تا به بهترین ها دست یابید . ما در اینجا مقایسه دوربین های مدار بسته که یکی از محصولات و نیاز های بسیاری از ماست .

مقایسه دوربین های مدار بسته

دوربین های مداربسته نیز مانند تمامی محصولات دیجیتال موجود در بازار نیاز به بررسی و مقایسه دارند تا از کیفیت و میزان رضایت مندی بهره مند شویم . برای دوربین های مداربسته ای که قصد تهیه دارید میتوانید از راهنمای جامع وب سایت رایان کاران حامی استفاده کنید تا در انتخاب بهترین دوربین با توجه به کارایی که برای شما خواهد داشت به بهترین نحو عمل کنید.

دوربین های مداربسته عموما به دو دسته بندی کلی شامل آنالوگ و شبکه تقسیم بندی می شوند. در ابتدا شما باید انواع آنها را شناسایی کنید تا بتوانید انتخابی مناسب و مطمئن داشته باشید.

دوربین های مداربسته آنالوگ :

سیستم دوربین مداربسته آنالوگ که بیشتر برای منازل و واحد های تجاری و اداری عادی استفاده می شود از نظر قیمت بسیار ارزان و در عین حال ساده و پرکاربرد هستند .

دوربین های مداربسته شبکه :

 سیستم مداربسته شبکه که بسیار تخصص تر می باشد و همینطور تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به سیستم مداربسته آنالوگ دارد . به طور دقیق تری عمل می کند و کیفیتی بسیار بالاتر به شما ارائه می دهد اما از نظر قیمت پرهزینه بوده و نسبت به سیستم مداربسته آنالوگ خیلی گران تر است . اگر از نظر هزینه دغدغه ای ندارید ,  دوربین های تحت شبکه را به شما پیشنهاد میکنم .

دوربین های مدار بسته

انتخاب نوع دوربین از نظر بدنه و کاربری

دام : به شکل نیم دایره ای است و برای محیط های مسقف تجاری ، اداری و یا مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد دوربین دام دارای دید در شب و  یا بدون آن می باشد.

بولت : به شکل استوانه ای است که به طور معمول در محیط های غیر مسقف و یا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . عموما در برابر آب و گرد و غبار مقاوم و یا با دید در شب و یا بدون آن ساخته می شوند.

باکس : دوربین باکس یک نوع دوربین مکعبی شکل و بدون لنز است که این دوربین به طور معمول دارای کیفیت مناسب تصویر ، نسبت به انواع دیگر دوربین های مداربسته دارد و به خاطر نداشتن لنز چشمی ، با توجه به نیاز خود میتوانید لنز مورد نظر را انتخاب و تهیه کنید که معمولا در محیط های صنعتی ، روی صندوق های فروشگاهی و یا رو به روی راه روها نصب و استفاده می شنوند . دوربین های باکس معمولا فاقد دید در شب هستند.

گردان یا PTZ : دوربین های گردان با قسمت مکانیکی برای چرخیدن و مانور به اطراف هستند این سبک از دوربین ها زوم اپتیکال را دارا و میتوانند جزئیات تصویر را با اندازه دلخواه در جهات مختلف به شما نشان دهند این دوربین معمولا در فضای وسیع که نیاز آنچنانی به نظارت چند جهته دارند نصب و استفاده می شوند . دوربین های گردان یا با دید در شب و یا بدون آن هستند.

چشم ماهی و یا FISHEYE : به دوربین های مداربسته ای گفته می شود که امکان مشاهده تصویر در تمامی زوایا را دارا می باشد . با توجه به لنز خاص خود می توانند در ۳۶۰ درجه تصاویر را نشان دهند . موارد استفاده از این دوربین ها تنها در سیستم های شبکه ای امکان پذیر است و دوربین های مداربسته چشم ماهی آنالوگ تولید آنچنانی ندارند. این دروبین بدون دید در شب می باشد.

دوربین مداربسته مخفی یا مینیاتوری : کوچک و دنبال کننده هدف عدم امکان تشخیص ساخته و با اندازه های مختلف که کیفیت متوسطی دارند مورد استفاده قرار می گیرند . این دوربین ها برای محیط های داخلی امکانپذیر می باشند.  
با توجه به موضوع استفاده خود میتوانید دوربین مداربسته خود را انتخاب و از آن استفاده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره نحوه عملکرد و خرید دوربین های مداربسته اکسیس میتوانید با ما تماس بگیرید.

رایان کاران حامی نماینده رسمی دوربین مداربسته اکسیس در خدمت شماست تا با توجه به نیاز خود دوربین مورد استفاده را انتخاب کنید.