دوربین مداربسته در البرز

کنترل عملکرد مربیان شیرخوارگاه های کشور از طریق دوربین مدارس بسته/ ایمنی ساختمان، فاکتور اصلی ارائه مجوز به مراکز بهزیستی
کنترل عملکرد مربیان شیرخوارگاه های کشور از طریق دوربین مدارس بسته/ ایمنی ساختمان، فاکتور اصلی ارائه مجوز به مراکز بهزیستی
۱۳/۱۱/۱۳۹۵
تجهیز معابر به دوربین‌های مداربسته
تجهیز معابر به دوربین‌های مداربسته
۱۷/۱۱/۱۳۹۵

نصب ۸ هزار دوربین مدار بسته در اماکن عمومی و بازار البرز‌

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، سردار بخشعلی کامرانی صالح بعد از ظهر امروز در همایش پلیس، امنیت و اصناف استان البرز که در کرج برگزار شد یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این مجموعه را همکاری و مشارکت اصناف با پلیس اعلام کرد.

وی ادامه داد: از آن جایی که همکاری اصناف و نیروی انتظامی ‌می‌تواند سهم به سزایی در داشتن محیط سالم داشته باشد در این راستا باید از توانایی اصناف در توسعه همکاری‌های استفاده کرد.

این مسئول با بیان اینکه آموزش و پیشگیری از مهم‌ترین اولویت‌های پلیس است، افزود: رعایت اصول ایمنی، نصب دوربین و سیستم‌های اعلام خطر، نصب شیشه‌های استاندارد و تعطیلی به موقع مغازه‌ها از جمله مواردی است که می‌تواند در پیشگیری از سرقت و وقوع جرایم موثر باشد.

کامرانی‌صالح بیان داشت: در این راستا در سال‌جاری موفق شدیم با ارائه آموزش‌ها بیش از ۸ هزار دوربین را در اماکن عمومی و بازار نصب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا همچنین ۲۳ شرکت حفاظتی و مراقبتی با بیش از ۲ هزار نفر نیرو به عنوان نگهبان محله نیز تعیین شده است.

شركت فني مهندسي رايان كاران حامي نماينده رسمي محصولات Axis , Genetec ,Milestone در ايران ، با بهره گيري جمعي از متخصصين دانشگاهي و دانش و تخصص  خود همواره به عنوان يكي از فعالين صنعت حفاظت الكترونيك كشور خدمات گوناگوني را در سرتاسر ايران عزيز اسلامي ارائه نموده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *