درباره ما

 

شرکت رایان کاران حامی سال هاست در حوزه امنیتی فعالیت دارد و در این صنعت با داشتن کارشناسان مجرب و با سابقه و تجربه ای که در این کار به دست آورده است به یکی از حرفه ای ترین شرکت های امنیتی و نظارتی تبدیل شده است.

درباره اکسیس

اکسیس (Axis) یک شرکت سوئدی تولید کننده تجهیزات امنیتی بر پایه شبکه می باشد که راه کار های امنیتی مناسب را برای انواع پروژه های نظارتی و … ارائه می نماید.

Axis به عنوان رهبر اصلی صنعت نظارت تصویری دیجیتال ، نخستین و بزرگترین شرکت در زمینه تولید دانش و محصولات در این زمینه ، در دنیا شناخته میشود

این شرکت همواره در ارائه راه کارهایی که باعث تشکیل یک دنیا ی امن تر و هوشمند می شود ، سعی نموده است در دنیای محصولات تحت شبکه تصویری ، در مسیر صنعت جدید این محصولات ، با پشتوان مشتریان با ارزش خود ، یک شبکه تجاری جهانی پیشرو و نو آوازه را به وجود آورد..

هم اکنون این شرکت به عنوان رهبر این صنعت ، پیشرو ترین کمپانی در ارائه راه کار ها و محصولات امنیتی است

معرفی شرکت رایان کاران حامی

شرکت فنی مهندسی رایان کاران حامی در سال ۱۳۸۸ در زمینه اجزاء و ارائه راه کار های جامع نظارتی و حفاظتی ، با گروهی از متخصصین دانشگاهی در رسته های مربوط تاسیس شد. همچنین با تحقیق نیاز های بازار و نیز با انتخاب و ارائه گسترده ی محصولات و خدمات ، با کیفیتی مطابق با استاندارد های روز از سوی سازندگان معتبر و خوش نام بین المللی سعی دارد تا با ارائه راه کار های فراگیر (TotaSolution) به تمامی نیاز های نظارتی و حفاظتی در هر سطحی ار آن که شامل صنعتی ،نظامی ، اداری و خانگی و غیره باشد پاسخی شایسته و مناسب ارائه دهد. ما مفتخریم با تمامی تلاش و حسن نیت خود شما در این امر همراهی نمائیم و نیز میتوانیم سهمی در آبادانی و سر بلندی کشور عزیزمان ایران اسلامی داشته باشیم.

رایان کاران حامی و توجه به مشتریان :

در آخر رایان کاران اعتبار را ارزنده ترین سرمایه ای می دانید که از دست دادن آن به مصداق عدم موفقیت است. به همین دلیل تمامی توجه خود را به رضایت مشتریان معطوف نموده و از طریق بخش پشتیبانی ، خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات را برای مشتریان خود به همراه داشته است .از این رو رایان کاران پیشرفت خود را در گروه دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود میداند و از طریق ارتباط عمومی نظرات مشتریان را پیرامون محصولات و خدمات جویا می شود